ساید بای ساید سامسونگ مدل RS25 سفید بزرگنمایی

ساید بای ساید سامسونگ مدل RS25 سفید

Samsung

جدید

ساید بای ساید سامسونگ مدل RS25W

شرکت سامسونگ یکی از پیشتازان در زمینه طراحی و ساخت لوازم خانگی محسوب می‌شود این شرکت کره‌ای سالهای زیادی‌ست که در ایران نمایندگی‌های متعددی دارد این برند معتبر محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب و همچنین طراحی زیبا روانه بازار می‌کند. یکی از پیشرفته‌ترین محصولات این شرکت ساید بای ساید RS25W است این دستگاه به رنگ سفید می‌باشداغلب خانم‌ها لوازم برقی خانه و آشپزخانه خود را با رنگ سفید انتخاب می‌کنند تا با هر چیدمانی هم‌خوانی داشته و زیبایی خانه را دو چندان کند. گنجایش کلی این محصول 511 لیتر است که 334 لیتر آن به یخچال آن اختصاص داده شده و 177 لیتر آن به فریزر در مجموع ظرفیت کلی این ساید باید سای بالا می باشد و مناسب برای خانواد‌ه‌های متوسط و پر جمعیت است. شما به راحتی می‌توانید خریدهای هفتگی خود را در بطور منظم در این دستگاه جا بدهید. ابعاد این ساید بوش استاندارد بوده و در هر آشپزخانه‌ای که جایگاه سایدبای ساید داشته باشد جای میگیرد ابعاد آن تشکیل شده از ( عرض 91 سانتی‌متر، عمق 61 سانتی‌متر و ارتفاع 178 سانتی‌متر)

ویژگی‌های یخچال این ساید بای ساید

در بخش یخچال 5 طبقه شیشه‌ای و 2 کشو قرار داده شده است جنس طبقات آن از نوع شیشه نشکن است و در صورت قرار دادن ظروف مختلف آسیبی به آن وارد نخواهد شد. همچنین بر روی در آن نیز  شلفی برای نگهداری بطری و دیگر وسایل و مواد غذایی وجود دارد. بخش‌بندی‌های داخل یخچال به گونه‌ای RS25Wاست که امکان جایگیری حداکثر مواد غذایی را فراهم آورده است. کشوهای پایین یخچال محل مناسبی برای نگهداری میوه، سبزیجات و صیفی‌جات است و با دمای مطلوبی که داراست این مواد تا مدت‌ها تازه و و سالم باقی خواهند ماند. شلف مخصوص قرار دادن تخم مرغ بر روی در و در بالاترین قسمت قرار داشته تا به راحتی تخم مرغ‌ها درون آن چیده و در زمان استفاده نیز به راحتی آن‌ها را از این قفسه بردارید. بر روی در یخچال این مدل در بار نیز تعبیه شده است تا در زمان‌هایی که به خوراکی یا بطری‌های داخل یخچال نیاز دارید بتوانید بدون باز کردن در اصلی به آنها دسترسی آسان‌تری داشته باشید. این در کوچک از باز و بسته شدن‌های مکرر و خروج هوای سرد فضای داخلی جلوگیری می‌کند و بدین ترتیب مانع از استهلاک یخچال شما می‌شود برای فضای داخلی فریزر نیز لامپ LED در نظر گرفته شده است که با روشنایی قابل قبولی که ایجاد می‌کند امکان استفاده‌ای آسان را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

مشخصات فریزر این ساید بای ساید

این فریزر دارای 5 طبقه شیشه‌ای و 2 کشو است و بر روی در آن نیز 2 شلف قرار گرفته است بنابراین با فضای بخش‌بندی شده قادر خواهید کاملا منظم مواد خوراکی را درون آن قرار داده و در زمان نیاز نیز بدون دردسر آن‌ها را بیابید. برای راحتی بیشتر در پیدا کردن مواد غذایی در بخش فریزر نیز لامپ LED تعبیه شده که روشنایی فضای داخلی آن را فراهم می‌کند.

یکی از مهمترین ویژگی‌های فریزر ساید سامسونگ قابلیت Not Frost است و به این معنا که در زمان استفاده شما شاهد هیچ گونه برفک بر روی دیواره و طبقات نخواهید بود. گردش هوای مناسبی که در این فریزر در گردش بوده این امکان را بوجود آورده که تمامی مواد غذایی در هر قسمت از آن منجمد شده و در دمای پایین قرار داشته باشند. این گردش هوای سرد مانع از رشد باکتری‌های مواد غذایی شده و از فساد مواد فریزری جلوگیری می‌کند.

امکانات و ویژگی‌های ساید بای ساید سامسونگ

یکی از قابلیت‌های این ساید بای ساید کمپرسور اینورتر دیجیتال است که باعث می‌شود دستگاه مصرف انرژی آن نسبت به مدل‌های قدیمی تر  24 درصد کاهش داشته باشد این کمپرسور اینورتر  باعث می‌شود عملکرد یخچال کم صداتر و لرزش داخلی آن کمتر باشد. این مدل ساید بای ساید سفید سامسونگ دارای 9 سنسور هوشمند است که با نظارت بر دمای داخلی و خارجی، میزان رطوبت هوا و الگوهای مصرف کاربر به کارکرد بهینه‌ی دستگاه و مصرف انرژی کمتر آن کمک بسیاری می‌کنند.

آبریز و یخساز این ساید از نوع اتوماتیک می‌باشد و مخزن مربوطه آن به آب شهری متصل می‌شود تا دیگر نیازی به پر کردن دستی آن نباشد. این آبریز و یخساز اتوماتیک در هر زمان که نیاز به آب یا یخ داشته باشید آنها را در اختیار شما قرار می‌دهد و با وجود آن دیگر نیازی به باز کردن در یخچال برای نوشیدن آب و یا داشتن تکه‌های یخ نخواهد بود.

ساید بای ساید مدلRS25W  دارای هشدار باز بودن در است. در مواقعی که بر در یخچال یا فریزر به خوبی بسته نشده باشد به صدا در آمده و شما را آگاه می‌کند. سرمایش این ساید از نوع دو قلو یا به عبارت دیگر دارای  TwinColling است که با برخورداری از موتور دو قلوی سرمایشی هوای خنک و سرما درون یخچال و فریزر به خوبی تامین شده و در گردش است. سیستم گردش هوای چندگانه کمک می کند تمام فضای یخچال به صورت یکنواخت خنک شود و هوا به‌خوبی در طبقات جریان پیدا کند.

صفحه نمایشگر که در قسمت بالای آبریز و یخساز اتوماتیک قرار گرفته است اطلاعات و دمای یخچال و فریزر را به نمایش می‌دهد و این امکان را به کاربر میدهد تا دمای موردنظر را از روی همین صفحه نمایش تنظیم کند و همچنین با دکمه‌هایی که بر روی این قسمت قرار دارد می‌توان حالات مختلف قطعات یخ را تغییر داد. برای فضای داخلی فریزر نیز لامپ LED در نظر گرفته شده است که با روشنایی قابل قبولی که ایجاد می‌کند امکان استفاده‌ای آسان را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. برای این مدل ساید بای ساید سامسونگ قفل کودک در نظر گرفته شده است که در صورت فعال کردن این گزینه با برخورد یا دستکاری کودک با دکمه‌های صفحه نمایش تغییری در تنظیمات یخچال رخ نخواهد داد. دکمه انجماد و سرمای سریع را در زمان‌هایی که مواد خوراکی را به تازگی درون یخچال یا فریزر قرار داده‌اید فعال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان دمای آنها کاهش یافته و خنک یا منجمد شوند.

نوشتن دیدگاه

ساید بای ساید سامسونگ مدل RS25 سفید

ساید بای ساید سامسونگ مدل RS25 سفید