ساید بای ساید سامسونگ مدل Rosso سفید بزرگنمایی

ساید بای ساید سامسونگ مدل Rosso سفید

جدید

  • 31فوت گنجایش
  • دارای سیستم انجماد سریع
  • مجهز به Twin Colling Plus
  • هشدار باز بودن در

جزییات بیشتر

ساید بای ساید سامسونگ مدل Rosso 2W SBS

سامسونگ یکی از خوشنام‌ترین تولیدکنندگان در زمینه لوازم خانگی بوده که سال‌های زیادی است در ایران فعالیت می‌کند و با کیفیت مطلوبی که محصولات این شرکت برخوردارند توانسته جایگاه ویژه‌ای را در میان افراد به خود جلب نماید. به تازگی این شرکت یکی از بهترین و متفاوت‌ترین مدل‌های یخچال ساید بای ساید خود را به بازار عرضه کرده است. یخچال ساید سامسونگ مدل Rosso 2W SBS این محصول با کیفیت و متفاوت است که در این مطلب تصمیم داریم تا با ذکر ویژگی‌های آن بیشتر با این مدل آشنا شویم.

مشخصات فیزیکی

ساید بای ساید فوق از جمله یخچال‌های ساید سفید رنگ می‌باشد. طراحی متفاوت و جذاب این مدل سبب شده تا در نگاه اول نظر هر فردی را به خود جلب نماید. این ساید سفید سامسونگ با برخورداری از ابعاد استاندارد که شامل عرض 912، عمق 880 و ارتفاع 1774 میلی‌متر است، در مکان‌هایی با اندازه‌های استاندارد به سادگی جای خواهد گرفت. گنجایش کلی این دستگاه 732 لیتر بوده که 500 لیتر آن به یخچال و 232 لیتر آن نیز به فریز اختصاص داده شده است. به عبارت دیگر ساید باید ساید سامسونگ مدل Rosso 2W SBS از جمله سایدهای 31 فوت می‌باشد. بر اساس گنجایش این ساید سامسونگ می‌توان با اطمینان گفت که یخچال فوق نیاز خانواده‌های بسیاری را پاسخگو خواهد بود.

مشخصات کلی

ساید بای ساید Rosso 2W SBS سامسونگ ضمن برخورداری از کیفیت بالا در حفاظت از انواع مواد غذایی، مصرف انرژی بهینه‌ای دارد به طوری که مصرف انرژی این دستگاه در رده ++A قرار دارد بنابراین در مقایسه با سایر یخچال فریزرها این ساید سامسونگ مصرف برق پایینی خواهد داشت.

موتور به کار رفته در ساید سامسونگ مدل Rosso 2W SBS از نوع دیجیتال اینورتر است که شرکت سامسونگ کیفیت و دوام بالای آن را ضمانت کرده است همچنین موتورهای اینورتر نسبت به دیگر موتورها از نظر مصرف انرژی برتری دارند چرا که مصرف انرژی بسیار پایینی خواهند داشت. این موضوع در هزینه‌های برق شما به وضوح خود را نشان می‌دهد زیرا از آن دست دستگاه‌های برقی بوده که به طور دائم می‌بایست به برق شهری متصل باشد در نتیجه استفاده بهینه آن جزو نکات حائز اهمیت در انتخاب این دستگاه به شمار می‌رود.

یکی دیگر از ویژگی‌های کاربردی که در ساید پیش رو مشاهده می‌شود داشتن در بار، آبریز و یخساز اتوماتیک است. در بار که بر روی در یخچال تعبیه شده است دسترسی شما را به محتویات و بطری‌ها آسان می‌کند همچنین از بیش از حد باز شدن در یخچال و هدر رفتن هوای سرد آن به خارج جلوگیری خواهد کرد. در واقع طی باز و بسته شدن‌های مکرر در یخچال یا فریزر هم انرژی بیشتری مصرف شده و از سویی دیگر این بازو بسته شدن‌های مکرر سبب استهلاک یخچال خواهند شد که در بار این موارد را کاهش خواهد داد.

همچنین آبریز و یخساز اتوماتیک نیز از سوی استفاده را برای کابر آسان‌تر کرده و همچنین مانع از استهلاک یخچال می‌شود. آبریز و یخساز طراحی شده در این ساید بای ساید جلوه زیبای آن را دو چندان کرده است و این امکان را فراهم آورده تا هر زمان به آب و قطعات یخ نیاز داشتید به سادگی با فشار یک دکمه به آن دسترسی پیدا کنید.

مشخصات یخچال این ساید سامسونگ

بخش یخچال این مدل شامل 4 طبقه و 2 کشو می‌باشد همچنین یک قفسه برای قرار دادن بطری‌های مختلف برای آن تعبیه شده است که به طور مجزا بتوان بطری‌های آب و نوشیدنی را درون آن قرار داد. بر روی در یخچال نیز 5 جایگاه طراحی شده است تا بطری و دیگر مواد خوراکی را بتوانید با نظم درون آن‌ها قرار دهید. جنس طبقات و کشو از نوع شیشه نشکن است و شفافیت آن کمک می‌کند تا مواد خوراکی را به راحتی درون یخچال پیدا کرد. طبقات و کشوهای یخچال فضای مناسبی را برای قرار دادن حداکثر مواد غذایی ایجاد کرده است همچنین این قسمت‌های مختلف باعث شده تا نظم خاصی را در قرار دادن مواد غذایی رعایت کنیم.

مشخصات فریزر این ساید سامسونگ

بخش فریزر مدل Rosso 2W دارای 4 طبقه و 2 کشو می‌باشد و بر روی در فریزر 3 جایگاه در نظر گرفته شده است که بتوانید مواد منجمد مختلف را درون آنها جای دهید. جریان هوای مناسبی که درون فریزر در حرکت است سبب شده تا موا غذایی به طور یکنواخت منجمد شوند همچنین این جریان هوا به حفظ تازگی مواد کمک شایانی خواهد کرد. سیستم منجمد سریع نیز باعث می‌شود تا به هنگام قرار دادن مواد خوراکی جدید سریعا منجمد شوند.

بد نیست بدانید که فریزر این ساید سامسونگ مجهز به سیستم ضد برفک می‌باشد در نتیجه نیاز به برفک زدایی آن نیست. در فریزرها قدیمی ایجاد برفک دردسرهای بسیاری را برای افراد ایجاد می‌کرد که با وجود این سیستم پرکاربرد این مشکلات حذف شده‌اند.

سایر ویژگی‌های این دستگاه

این ساید بای ساید سامسونگ دارای لامپ LED است که فضای درون یخچال و فریزر را روشن کرده و امکان دسترسی آسان‌تر به مواد خوراکی را برای کاربر میسر ساخته است.

حالت تعطیلاتی که برای این مدل در نظر گرفته شده است این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا زمانی که در مسافرت هستید ساید خود را بر روی این حالت تنظیم کرده تا ضمن استفاده کمتر از انرژی مواد غذایی درون یخچال و فریزر کاملا سالم و تازه باقی بمانند.

فناوری Twin Colling Plus جریان هوای بی‌نظیری را ایجاد می‌کند تا تمامی مواد به خوبی خنک شده و تازه بمانند. این جزیان هوا بر روی از بین رفتن بوهای نامطبوع نیز اثر گذار خواهند بود در نتیجه رایحه تازه و مطبوعی به لطف این سیستم همیشه در گردش است.

هشدار باز بودن در نیز دیگز ویژگی ضروری و کابردی در این ساید است که به هنگام باز ماندن در یخچال یا فریزر شما را با خبر کرده تا هوای درون ساید بیهوده به بیرون منتقل نشود.

خرید ساید بای ساید سفید سامسونگ مدل Rosso 2W SBS تجربه متفاوتی از داشتن یخچال ساید را برای شما به ارمغان خواهد آورد همچنین با کیفیت بالا این دستگاه مواد خراکی همیشه تازه و سالم می‌مانند.

رنگسفید
عرض86 سانتی متر
عمق76 سانتی متر
ارتفاع175سانتی متر
گنجایش735 لیتر
آبریز اتوماتیکدارد
یخساز اتوماتیکدارد
ضدبرفکدارد
اخطار باز ماندن دربدارد

نوشتن دیدگاه

ساید بای ساید سامسونگ مدل Rosso سفید

ساید بای ساید سامسونگ مدل Rosso سفید