ساید بای ساید سامسونگ مدل Rosso ALF استیل بزرگنمایی

ساید بای ساید سامسونگ مدل Rosso ALF استیل

Samsung

جدید

  • ظرفیت : 31 فوت
  • رنگ دستگاه: استیل
  • برچسب مصرف انرژی: ++A
  • دارای یخ ساز و آبریز اتوماتیک
  • مجهز به سیستم خنک کنندگی سریع

جزییات بیشتر

ساید بای ساید سامسونگ مدل ROSSOALF

یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل ROSSOALF یکی از جدیدترین و زیباترین محصولات شرکت سامسونگ است که با آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی و ساخته شده است. شرکت سامسونگ یکی از بزرگترین برندهای معتبر در طراحی و ساخت لوازم برقی می‌باشد و به دلیل طراحی‌های زیبا و کیفیت بالای محصولات خود طرفداران بسیار در بین افراد پیدا کرده است.

مشخصات ظاهری محصول

ساید بای ساید سامسونگ ROSSOALF با ظرفیت 31 فوت و به رنگ استیل در بازار موجود است . ظرفیت بالای این ساید بای ساید این امکان را به کاربر می‌دهد تا مواد غذایی بیشتری را در آن جای دهد و همچنین طراحی داخلی این دستگاه به گونه‌ای می‌باشد که به همه‌چیز نظم و ترتیب می‌بخشید و شما براحتی می‌توانید همیشه یک یخچال مرتب داشته و به تمام مواد غذایی خود دسترسی داشته باشید.گنجایش کلی این دستگاه 732 لیتر بوده که 500 لیتر آن به یخچال و 232 لیتر آن نیز به فریز اختصاص داده شده است. بر اساس گنجایش این ساید سامسونگ می‌توان با اطمینان گفت که یخچال فوق نیاز خانواده‌های بسیاری را پاسخگو خواهد بود.

ابعاد این مدل ساید بای ساید سامسونگ با عرض 90 سانتی‌متر، عمق 86 سانتی‌متر و ارتفاع 175 سانتی‌متر است. این ابعاد استاندار بوده و به راحتی در تمام آشپزخانه‌های که جای یخچال فریزر ساید با ساید طراحی شده است جای خواهد گرفت.گنجایش کلی این دستگاه 732 لیتر بوده که 500 لیتر آن به یخچال و 232 لیتر آن نیز به فریز اختصاص داده شده است. بر اساس گنجایش این ساید سامسونگ می‌توان با اطمینان گفت که یخچال فوق نیاز خانواده‌های بسیاری را پاسخگو خواهد بود

مشخصات فیزیکی یخچال

بخش یخچال این مدل شامل 4 طبقه و 2 کشو می‌باشد همچنین یک قفسه برای قرار دادن بطری‌های مختلف برای آن تعبیه شده است که به طور مجزا بتوان بطری‌های آب و نوشیدنی را درون آن قرار داد. بر روی در یخچال نیز 5 جایگاه طراحی شده است تا بطری و دیگر مواد خوراکی را بتوانید با نظم درون آن‌ها قرار دهید. جنس طبقات و کشو از نوع شیشه نشکن است و شفافیت آن کمک می‌کند تا مواد خوراکی را به راحتی درون یخچال پیدا کرد. طبقات و کشوهای یخچال فضای مناسبی را برای قرار دادن حداکثر مواد غذایی ایجاد کرده است همچنین این قسمت‌های مختلف باعث شده تا نظم خاصی را در قرار دادن مواد غذایی رعایت کنیم.

مشخصات فیزیکی فریزر

دارای 4 طبقه و 2 کشو می‌باشد و بر روی در بخش فریزر این دستگاه، 3 جایگاه در نظر گرفته شده است که بتوانید مواد منجمد مختلف را درون آنها جای دهید. جریان هوای مناسبی که درون فریزر در حرکت است سبب شده تا موا غذایی به طور یکنواخت منجمد شوند همچنین این جریان هوا به حفظ تازگی مواد کمک شایانی خواهد کرد. سیستم منجمد سریع نیز باعث می‌شود تا به هنگام قرار دادن مواد خوراکی جدید سریعا منجمد شوند.

سامسونگ ضمن برخورداری از کیفیت بالا در حفاظت از انواع مواد غذایی، مصرف انرژی بهینه‌ای دارد به طوری که مصرف انرژی این دستگاه در رده ++A قرار دارد بنابراین در مقایسه با سایر یخچال فریزرها این ساید سامسونگ مصرف برق پایینی خواهد داشت .

 یخچال سایدبای‌ساید سامسونگ قابلیت تنظیم طبقات داخل یخچال در ارتفاع دلخواه شمارا دارد و شما می‌توانید به راحتی از فضای داخلی یخچال استفاده کنید.

ویژگی‌ها و امکانات یخچال فریزر سایدباساید سامسونگ مدل ROSSOALF

این یخچال سایدباساید سامسونگ با فن‌آوری سرمایش دقیقی که دارد این قابلیت را دارد تا طعم اصلی مواد غذایی را که در داخل یخچال میگذارید برای شما حفظ کند و این اطمینان به شما داده می‌شود که هر مواد غذایی داخل یخچال طعم و بوی خود را حفظ کرده و به مواد غذایی دیگر انتقال نمی‌دهد.

با وجود سیستم خنک کنندگی دقیق این سایدبای‌ساید سامسونگ بافت و طعم مواد غذایی داخل یخچال به مدت طولانی مانند روز اول حفظ می‌شود. عملکرد این فن‌آوری به گونه ای است که نوسانات دمای فریزر را به حداقل می‌رساند تا از تغییرات در رنگ و بوی غذا جلوگیری کند و غذایی سالم را دراختیار شما بگذارد.

این یخچال سایدبای سایدسامسونگ از ظرفیت قابل توجه‌‌ای برخوردار است و از فن‌آوری‌های زیادی بهره می‌برند. این مدل بخاطر ویژگی کمپرسور اینورتر دیجیتال سامسونگ طول عمر این دستگاه را نسبت به مدلهای قدیمی بیشتر کرده است و باعث تولید صدایی کمتر و مصرف انرژی پایین تری شده است.

از دیگر ویژگی‌های این یخچال سایدبای‌ساید سامسونگ مجهز بودن به آب سرد کن و یخ ساز اتوماتیک است و شما به راحتی می‌توانید با لمس یک دکمه آب خنک و یخ دردسترس داشته باشید.این ویژگی در روزهای گرم تابستان زمانی که مهمان دارید به یاری شما می‌شتابد.

فیلتر بوگیر دستگاه نیز به کیفیت عملکرد دستگاه کمک می‌کند تا علاوه بر نگهداری طولانی مدت میوه‌ها،  سبزیجات و بستی ، به نگهداری موادی چون نان سیر و ماهی کمک می‌کندو دراین مدل از یخچال های ساید بای ساید سامسونگ قسمت بار تعبیه شده است تا بطری آب و نوشیدنی های که بیشتر از آن استفاده می‌شود به راحتی بدون باز کردن درب اصلی و اتلاف انرژی دردسترس قرارگیرد.

یکی دیگر از مشخصات این مدل از یخچال‌های ساید سامسونگ این است که هر دو بخش یخچال و فریزر تعداد مناسبی طبقات اصلی و کشوی شیشه ای و ضد سرریز طراحی شده‌است.

یکی دیگر از امکانات این محصول بار نوشیدنی خانگی بزرگ» (Wide Home Bar) که در درب دستگاه تعبیه شده است، دسترسی راحت تر به نوشیدنی ها و صرفه جویی در مصرف انرژی را به همراه دارد. بدون اینکه نیازی به باز کردن کامل درب یخچال داشته باشید، یک - و یا چند - نوشیدنی تگری بردارید. بدینوسیله بواسطه باز نشدن کامل درب یخچال هوای سرد درون آن حفظ می شود و مصرف برق یخچال کاهش می یابد. موتور یخساز این ساید بای ساید داخل درب یخچال نصب شده است و این قابلیت را دارد که به شیر آب وصل شود.

یخچال سایدبای‌ساید سامسونگ می تواند یک انتخاب عالی و بینظیر برای شما باشد. زیرا با طراحی متفاوت و زیبایی که دارد می‌تواند یک محیط چشم گیر و زیبا برای شما به ارمغان بیاورد. و علاوه برآن با داشتن امکانات بسیاری که دارد می‌تواند تمام خواسته‌های شمارا از یخچال ساید برآورده کند.

نوشتن دیدگاه

ساید بای ساید سامسونگ مدل Rosso ALF استیل

ساید بای ساید سامسونگ مدل Rosso ALF استیل