ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1243 سفید بزرگنمایی

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1243 سفید

Samsung

جدید

 • ظرفیت: 7 کیلوگرم
 • رنگ لباسشویی سفید
 • مجهز به 10 برنامه شستشو
 • برچسب مصرف انرژی: ++A
 • قدرت موتور: 1200 دور دردقیقه

جزییات بیشتر

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1243

سامسونگ برندی کره‌ای که سال‌های بسیاری است لوازم خانگی این شرکت در ایران عرضه می‌شود. شرکت سامسونگ با در نظر گرفتن نیازهای افراد، دستگاه‌های مختلفی را تولید کرده است بنابراین هر خانواده‌ای به راحتی می‌تواند لوازم منزل خود را با لوازم خانگی مختلف این برند تجهیز کرده و از کیفیت بالای آن لذت ببرند.

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1243 یکی از محصولات با کیفیت این برند است که در بازار لوازم خانگی ایران قابل خریداری است. این دستگاه دارای ظرفیت 7 کیلویی بوده که برای خانواده‌هایی با جمعیت دو نفره و یا چهار نفره گزینه مناسبی است. این دستگاه به رنگ سفید است که می‌تواند با دیگر لوازم آشپزخانه شما منطبق شود و چهره آشپزخانه شما را زیباتر کند. این لباسشویی با داشتن قابلیت‌های کاربردی بسیاری که دارد شستشوی فوق‌العاده لباس‌ها را به نمایش می‌گذارد. محصول پیش‌رو دارای قدرت موتور 1200 دور در دقیقه است که با این قدرت مناسب رطوبت پارچه و لباس‌ها را به میزان قابل قبولی گرفته و خشک شدن آنها را در فضای باز تسریع می‌بخشد.

ابعاد در نظر گرفته برای این محصول 55×85×60 (عرض×ارتفاع×عمق) سانتی متر است. این ابعاد استاندارد امکانی را برای شما فراهم آورده تا در هر فضایی که برای لباسشویی خود در نظر گرفته‌اید به سادگی جای گیرد.

برنامه‌های شستشوی این دستگاه

با توجه به پارچه‌های مختلفی که مورد استفاده همه ما قرار دارند برنامه‌های شستشوی متعددی نیز در دستگاه‌های شستشو برای آنها تعبیه شده است که به شستشوی بهتر لباس‌ها منجر می‌شود. شرکت سامسونگ نیز در ماشین‌های لباسشویی خود برنامه‌های شستشوی متفاوتی را برای انواع پارچه با هر نوع الیافی قرار داده تا استفاده از این دستگاه کاربردی، رضایت شما را از شستشو جلب نماید. با توجه به مدل‌های مختلف برنامه‌های شستشو نیز تغییر می‌کنند که با توجه به ظرفیت دستگاه این برنامه‌ها در نظر گرفته می‌شوند. لباسشویی J1243 نیز دارای 10 عملکرد مختلف برای شستشوی لباس است که در ادامه برای آشنایی بیشتر با محصول این برنامه‌ها را شرح خواهیم داد.

 1. Super Eco Wash (شستشوی اقتصادی)
 2. 15 Quick Wash (شستشوی سریع 15 دقیقه‌ای)
 3. Wool (لباس‌های پشمی و بافت)
 4. Baby Care (شستشوی لباس کودک و نوزاد)
 5. Out Door Care (شستشپی لباس‌های ضد آب)
 6. Cotton (لباس‌های کتان، پنبه و نخ و...)
 7. Eco Cotton (شستشوی اقتصادی لباس‌های نخی)
 8. Synthetics (لباس‌های با الیاف مصنوعی)
 9. Spin (چرخش)
 10. Rinse+Spin (شستشوی مجدد)

این 10 برنامه شما را در امر شستشو بسیار یاری خواهند کرد و این امکان را فراهم آورده‌اند تا با انتخاب برنامه مناسب شستشو، با توجه به نوع لباس و پارچه‌های آلوده، بتوانید با شستشویی اصولی از لباس‌هایتان به خوبی محافظت کنید. به این ترتیب از کهنه شدن لباس‌ها جلوگیری خواهد شد و لباس‌ها و پارچه‌های شما طی شستشوی اصولی در مدت طولانی نو باقی خواهد ماند.

امکانات لباسشویی سامسونگ  J1243

این لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ، دارای رتبه انرژی ++A بوده که در زمان عملکرد به درستی و کاملا بهینه از برق استفاده می‌کند. به دنبال استفاده بهینه از این منبع با ارزش هزینه‌های شما نیز به میزان زیادی کاهش می‌یاید.

این محصول دارای تکنولوژی Eco Bubble است. این تکنولوژی در شستن لباس‌های آلوده بسیار اثر گذار خواهد بود و کمک می‌کند تا روند شستشو به خوبی انجام شده و لباس‌هایی کاملا پاکیزه و بدون لکه را در دسترس شما قرار خواهد داد. در لباسشویی‌های قدیمی پودر و مواد شوینده به طور مستقیم به لباس‌های داخل دستگاه افزوده می‌شدند و گاهی در انتهای شستشو ما شاهد دانه‌های باقی مانده پودر در بین لباس‌ها بودیم که نشان دهنده آن بود که مواد شوینده به خوبی در آب حل نشده بودند بنابراین لباس‌ها نیز به خوبی تمیز نمی‌شدند. اما لباسشویی‌های جدید امکانی دارند تا ما شاهد این موارد در انتهای شستشو نباشیم در لباسشویی پیش‌رو نیز تکنولوژی Eco Bubble این کار را بر عهده دارد. نحوه عملکرد Eco Bubble به این صورت است که پیش از اضافه شدن مواد شوینده به لباس‌ها ابتدا این مواد را در آب و اکسیژن حل کرده و کف حاصل را به درام شستشو هدایت می‌کند. در نتیجه حباب‌ها به سادگی به الیاف پارچه و لباس نفوذ کرده و تمامی آلودگی‌ها را از روی آنها می‌زداید. با این تکنولوژی لباس‌ها عاری از هر گونه کثیفی خواهند بود.

سیستم انتخاب‌گر Jog-Dial که در لباسشویی J1243 قرار داده شده این امکان را برای شما به ارمغان آورده که با توجه به نوع لباس‌ها بتوانید دمای آب و میزان چرخش را تنظیم نمایید. با این قابلیت در زمان‌هایی که لباس‌های حساس در لباسشویی قرار دارند می‌توانید دمای آب را کاهش دهید تا شستشو با آب سرد، آسیب کمتری به آنها وارد شوند. همچنین با تنظیم سرعت چرخش می‌توانید دستور شستشوی ملایم را به دستگاه دهید.

قفل کودک قرار گرفته بر روی مدل پس از شروع سیکل شستشو فعال شده و تمامی دکمه‌های لمسی و فیزیکی دستگاه را قفل می‌کند به این ترتیب در صورت برخورد و یا دستکاری کودک خردسال شما هیچ خللی در روند برنامه شستشو ایجاد نخواهد شد. این گزینه برای خانواده‌هایی کودک دارند بسیار ضروری و مهم خواهد بود.

صفحه نمایشگر LED در این لباسشویی سفید سامسونگ تمامی اطلاعات محصول، برنامه‌های شستشو و به طور کلی وضعیت دستگاه را برای کاربر به نمایش گذاشته تا با مشاهده آن از روند شستشو آگاه باشید.

امکان پایان با تاخیر نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است که با توجه به موقعیت خود می‌توانید پایان شستشو را به تعویق بیاندازید. برای زمان‌هایی که بیرون از منزل کاری دارید ماشین لباسشویی در حال فعالیت است می‌توانید این گزینه را تنظیم کنید تا در زمانی که شما بازگشتید ادامه شستشو را انجام دهد.

پیش شستشو با کف، گزینه دیگر تعبیه شده برای این مدل است که برای لباس‌های بسیار کثیف و دارای لکه‌های مختلف بسیار کاربرد خواهد داشت. با انتخاب این گزینه ابتدا لباس‌ها با کف شسته شده و سپس سیکل اصلی شستشو وارد عمل خواهد شد به این ترتیب لباس‌ها در زمان بیشتری در تماس با مواد شوینده قرار گرفته و به خوبی لباس‌ها عاری از هر گونه لکه و آلودگی خواهند شد.

اگر به تازگی زندگی تشکیل داده‌اید و یا برای خانواده کم جمعیت خود به دنبال لباسشویی باکیفیت هستید به شما لباسشویی سامسونگ مدل J1243 را پیشنهاد می‌کنیم.

نوشتن دیدگاه

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1243 سفید

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1243 سفید