ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1466S سفید بزرگنمایی

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1466 سفید

جدید

 • دارای ظرفیت 7 کیلوگرم
 • قدرت موتور 1400 دور در دقیقه
 • مجهز به موتور دیجیتال اینورتر
 • مصرف انرژی +++A

جزییات بیشتر

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1466

یکی دیگر ماشین‌های لباسشویی سامسونگ مدل J1466 است که در این مطلب قصد داریم تا مشخصات این مدل را ذکر کرده تا افرادی که این برند را برای خرید لوازم خانگی خود انتخاب کرده‌اند بیشتر با آن آشنا شوند. شرکت سامسونگ سال‌های بسیاری است که در ایران فعالیت کرده و کیفیت بالای محصولات آن به افرادی از آنها استفاده کرده‌اند به اثبات رسیده است. این لباسشویی سامسونگ با رنگ سفید بوده و رنگ در آن مشکی رنگ است که جذابیت محصول با این ترکیب رنگ بسیار زیبا و جذاب شده است. پنل قرار گرفته در بالای دستگاه شامل صفحه نمایشگر، ولوم برنامه‌های شستشو و مخزن موادشونده است که استفاده از آن را برای کاربر آسان و لذت‌بخش می‌کند.

مشخصات کلی

لباسشویی سفید سامسونگ مدل J1466 دارای ظرفیت 7 کیلوگرمی است که این گنجایش برای خانواده‌هایی با جمعیت اندک و متوسط گزینه مناسبی خواهد بود. موتور این دستگاه از نوع دیجیتال اینورتر است که ضمن دوام کیفیت بالایی که برخوردار است مصرف انرژی پایینی نیز داراست. کیفیت شستشوی بی‌نظیر این دستگاه به لطف موتور 1400 دور در دقیقه آن بوده که شستشو و خشک کردن لباس‌ها را به خوبی به انجام می‌رساند. قدرت موتور ذکر شده رطوبت لباس و پارچه را به میزان قابل قبولی گرفته و روند خشک شدن را تسریع می‌بخشد. یکی دیگر از قابلیت‌های این موتور کم صدا بودن آن در حین کار است در واقع به هنگام شستشوی لباس‌های کثیف 52 دسی بل و در زمان خشک کردن لباس‌ها صدایی به میزان 74 دسی بل از آن به گوش می‌رسد که در مقایسه با لباسشویی‌های قدیمی صدای بسیار اندکی است بنابراین در هر زمان از شبانه روز می‌توانید لباس‌های خود را بدون نگرانی بشویید.

مصرف آب و انرژی دستگاه

لباسشویی فوق از نظر مصرف انرژی بسیار بهینه عمل کرده به طوری که این دستگاه در رده انرژی +++A قرار گرفته است. مصرف انرژی این لباسشویی 7 کیلویی در طول یک سال مصرف استاندارد 140 کیلو وات ساعت می‌باشد. همچنین لباسشویی J1466 در مصرف آب نیز برتری داشته به طوری که در طی یک سال مصرف استاندارد از آن 7400 لیتر آب را به مصرف می‌رساند. این میزان مصرف آب و انرژی که به طور کاملا بهینه بوده در هزینه‌های شما کاملا ملموس خواهد بود.

برنامه‌های شستشوی این لباسشویی 7 کیلویی

در سال‌های اخیر از آنجایی که پارچه‌های متنوع بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرند برنامه‌های شستشوی متنوعی نیز برای آنها در لباسشویی طراحی شده است تا به کمک این برنامه‌های شستشو محافظت ویژه‌ای از آن‌ها به عمل آید. ماشین لباسشویی فوق نیز دارای 14 عملکرد متفاوت برای شستشوی انواع پارچه و لباس دارد که اگر در زمان شستشو متناسب با نوع پارچه برنامه مناسب انتخاب شود به تارودپود لباس‌ها آسیب وارد نشده و سبب می‌شود تا در طولانی مدت لباس‌ها و پارچه‌ها نو به نظر آیند. این 14 عملکرد در زیر ذکر شده است تا بیشتر با کارایی‌های این دستگاه با کیفیت آشنا شوید.

 1. Super Eco Wash(شستشوی اقتصادی)
 2. Beddding (کالای خواب)
 3. Deilywash (شستشوی روزانه)
 4. Delicates (لباس‌های حساس)
 5. Baby care (لباس‌های کودک و نوزاد)
 6. Outdoor care (لباس‌های ضد آب)
 7. Dark garment (شستشوی لباس‌های تیره)
 8. Cotton (لباس‌های کتان، نخ و...)
 9. Eco cotton (شستشوی اقتصادی لباس‌های نخی و...)
 10. Synthetics (الیاف مصنوعی)
 11. Wool (لباس‌های پشمی و بافت)
 12. Spin (چرخش)
 13. Rinse+Spin (شستشو و چرخش مجدد)
 14. Eco Drum Clean (شستشوی خودکار دیگ)

سایر امکانات این لباسشویی سامسونگ

Eco Bubble: این سیستم به شستشوی بهتر لباس‌ها کمک می‌کند به این صورت که مواد شوینده را ابتدا در آب و اکسیژن حل کرده و سپس کف حاصل به لباس‌ها میافزاید. با این شیوه مواد شوینده به تاروپود لباس‌ها نفوذ کرده و تمامی کثیفی‌ها را از روی لباس‌ها می‌زاید. با سیستم حباب‌ساز در استفاده از مواد شوینده به میزان زیادی صرفه‌جویی خواهد شد.

Bubble Soak: سیستم لکه‌زدایی قوی که ابتدا لباس‌ها را در کف ایجاد شده خیسانده که این کار باعث می‌شود لکه سست شده و به راحتی از روی لباس و پارچه محو شوند در نتیجه با قابلیت Bubble Soak لباس‌هایی عاری از هرگونه لکه‌های غذا یا... می‌شوند.

قفل کودک: با وجود قفل کودک که بر روی این لباسشویی سامسونگ قرار داده شده، پس از شروع سیکل شستشو و عملکرد دستگاه چنانچه برخوردی با دکمه‌ها صورت گیرد و یا در صورت دستکاری کودک شما هیچ خللی در روند برنامه رخ نخواهد داد.

عیب‌یابی هوشمند: قابلیت دیگری که در لباسشویی سفید سامسونگ مدل J1466 وجود دارد که نیاز شما را به تعمیرکار برای مشکلات کوچک برطرف خواهد کرد. تنها کافی است برنامه مربوطه را در تلفن همراه هوشمند خود نصب کرده و در صورت بروز مشکل، آن را مقابل دستگاه قرار دهید تا سیگنال‌ها از دستگاه به اپلیکیشن منتقل گردد. مشکل دستگاه در تلفن همراه شما پدیدار گشته و شما می‌توانید نسبت به حل آن اقدام کنید.

شستشوی سریع: در ظرف 15 دقیقه لباس‌های کثیف خود را با انتخاب گزینه شستشوی سریع بشویید. این قابلیت برای زمان‌هایی که به لباس‌ها خود نیاز دارید بسیار به کار خواهد آمد چرا که می‌توانید در زمانی کوتاه‌تر آنها کاملا تمیز در دسترس داشته باشید.

Eco Drum Clean: پس از چندین بار استفاده از دستگاه هشداری باعنوان شستشوی دیگ، بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود این بدان معنی است که درام شستشو نیاز به تمیز شدن دارد. دستگاه را از لباس خالی کرده و این گزینه را انتخاب کنید تا درام شستشو کاملا شسته شوند. برای انتخاب این گزینه نیاز به استفاده از مواد شونده نیست و دستگاه تنها با آب دیگ را می‌شودو به این ترتیب در سیکل‌ها شستشوی بعدی شما نتایج شگفت‌انگیزی از شستشو را شاهد خواهید بود.

پایان با تاخیر: با انتخاب این گزینه در زمان‌های که در خانه نیستید می‌توانید پایان شستشو را به تاخیر بیاندازید تا هر زمان که در خانه حضور داشتید ادامه شستشو انجام شود.

در نهایت با خرید لباسشویی سامسونگ مدل J1466 می‌توان با اطمینان گفت که یکی از بهترین مدل‌های لباسشویی سامسونگ را تهیه کرده‌اید که تا سال‌های از کارکرد آنها رضایت بالایی خواهید داشتو. همچنین شستشو لباس‌ها با این دستگاه کمک می‌کند تا ضمن پاکیزگی باالا از تاروپود لباس‌های شما محافظت ویژه‌ای به عمل آید.

نوشتن دیدگاه

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1466 سفید

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1466 سفید